Super Blue Net

Blueprint anti marking sistemleri dünyanın heryerinde sağlamış olduğu kolaylıklar ve kalite ile tercih sebebidir..

SUPER BLUE 2® Sistemlerinin Tüm özellikleri baskı sistemlerine uygun olarak üretilmiştir.  Atılabilir, iz bırakmayan ve statik önleyici özelliği ile günümüzdeki yüksek kalite ve hızlı ilerleme değişimlerine ayak uydurur.

Hızlı ve Kolay Yerleştirme, Net ayarlarına son veren bir sistemdir. Kazan açmalarına son.

STRIPENET® Makinanızın ölçülerine göre kesilmiştir. Hizalama çizgileri ile hatasız ve hızlı kurulum imkanı. Su ve boyayı itme özelliğine sahiptir. Yanısıra kırışıklık önleyici kumaştan üretilmiştir.

The SUPER BLUE 2® LT™ sisteminde 100% yıkamanıza gerek bırakmaz ürün ömründen birşey kaybetmezsiniz, sadece eskisini çıkartıp yenisini takın. Kolay Yerleştirilir Kazanları sökmeye son, yapıştırıcı spreylere, uğraştırıcı sök tak lara son verin. Sadece Netin arkasındaki bant korumasını çıkartıp temiz kazanın üzerine yerleştirin. Çıkartmak gerektiğinde kazan üzerinde pislik bırakmaz. yapışkansız netlerde vardır fakat yapışkanlı netler kazan klitlerini açmanız gereken durumlarda çok kullanışlıdır. Anti Static tozlara son. Mürekkep oluşmasına son. Harcanan kağıtlara son. Antistatik özelliklerinin avantajlarıdır. Atıkları Azaltır, Karı Artırır.

WhatsApp