Hakkımızda

Grafik Kimya

Grafik Kimya ve San A.Ş. 1964 yılından bu yana tüm baskı sektörüne daima kaliteli ürün ve hizmet vermiştir. Teknik bilgimiz ile tüm baskı problemlerine çözüm bulmaktayız. Ofset, Flekso (Oluklu Kutu Ambalaj ve Etiket), Serigrafi, Kesim sektörlerine sunduğumuz ürünler baskı kalitesini en üst seviyede tutması, fiyatlarımız ve mükemmel hizmet anlayışımız, 50 yıldır devamlılığımızı sağlamıştır.

Firmamız Baskı malzemeleri, Baskı Kimyasalları, Baskı Sektöründe kullanılan cihaz ve makinaların satışlarını yapmaktadır.Satmış olduğumuz tüm ürünlerin Türkiye mümessilliğini yapmaktayız. Mümessillik alırken öncelik verdiğimiz iki husus vardır. Bunlar : İNSAN SAĞLIĞI VE MAKİNA GÜVENLİĞİ. İthal etmiş olduğumuz kimyevi maddelerin insan sağlığına zarar vermeyen olmasına göstermiş olduğumuz önemi makinanız içinde uygulamaktayız.

Aynı zamanda üretici firma olmamız sonucu ekonomik fiyatları ve üretime göstermiş olduğumuz önemden kaynaklanan kaliteli ürünlerimiz ile hem yurt içinde hem yurt dışında satışlarımız her geçen gün artmaktadır.

WhatsApp