Merdane Hortumları

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ MERDANE HORTUMLARI

Grafik Kimya merdane hortumlarına diğer ürünlere göstermiş olduğu önemi gösterir. Her yeni yılda araştırmalarını genişletir. Türkiye'ye ithal etmiş olduğumuz her yeni merdane hortumunu artık müşterilerimiz hiç korkmadan kullanırlar. Her yeni ürünümüzdeki yeni özellikler daimi müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

 

TÜY DÖKMEYEN MERDANE HORTUMU İSTİYORUM

Gaz ve telli halı fırçası ile temizliyorsanız biraz zor demek isterdik ama hayır tamamı ile imkansız.

Fakat sizlere çözüm üretebiliriz; Damperwash merdane hortum temizleyicisi özel bileşeni merdane hortumunuzun dokusuna zarar vermez ve telli halı fırçası yerine daha az zarar verebilecek fırçalar kullanmanızı sağlar.Sizlere önerilerimiz ile kılıfınızın ömrünü 4'e katlamış olursunuz . Damperwash çok etkili bir kılıf temizleme ilacımızdır çok az miktarla tüm merdanelerinizi kolaylıkla temizlersiniz.

 

GREENLİNE

Trajlanmış olan havlu tipi kılıfımız, su merdanesine yerleşip suyu yedikten sonra merdaneyi sıkıca kavrar. Çekme özelliğine sahip olan Greenline birkaç farklı genişlikteki  merdaneye tek bir kılıf genişliği uygun gelebilir. Tüy dökme sorunu yaşamayacağınız bu kılıf ile dengeli su transferi yapabilirsiniz. Uzun ömürlüdür.

 

GOLD SLEEVE

Gold Sleeve ipek tabir ettiğimiz yapışkanlı bir kılıftır.Sentetik iplikten imal edilir. Tüylü olmasına rağmen tüy sorunu kesinlikle yaşamazsınız. Su transferini mükemmel yapar.

 

ELASTICA

Esneyebilen bez kılıflarımız ince kılıf gereken makinalarda mükemmel sonuç verir.

 

DAMPERWASH

Merdane hortumu/kılıfı temizleme İlacı; kılıf temizliğinde genelde benzin gibi kimyeviler kullanılan ustalarımız yağlanma, tüy bırakma, kılıf ömrünün kısa olması gibi sorunlar yaşamaktadır.Yıkamalarda benzin kullanıldığında halı fırçası tabir ettiğimiz çelik telli bir fırça kullanılır, bu yüzeydeki tüylerin kopmasına sebep olur, ve benzin yağlı bir kimyevi olduğundan yağlanma sorunu yaşarsınız. DamperWash insan sağlığına zarar vermeyen ve sadece bu işler için üretilmiştir. Kılıf üzerine işlemiş boyaları kolaylıkla temizlenmesini sağlar. Yağ içermez, kılıfın ömrünü kısaltmaz.

WhatsApp