Blue Glass

TRANSFER KAZAN FİLMİ

Günümüzdeki rekabet, yüksek kalite baskı ve lak sistemlerini ön plana çıkartır bu sistemlerdeki transfer kazanından kağıdın  koruması bu sebepten önemlidir. Baskısı yapılmış bir kağıdın ön yani ıslak kısmının korunması söz konusu olduğunda Blue Glass™ sisteminin önüne hiç bir ürün geçemez.

Toplanmaları azaltır Blue Glass™ anti-marking film tam toleranslı mikroskopik cam baloncuklar ile üretilmiştir. Bu sayede yeni basılmış yüzeylere olan basınç azaltılarak kağıt üzeri basılmış materyal izlerini en aza düşürür. Uzun ömürlü uyumlu yüzey Blue Glass™ anti-marking film tüm baskı materyallerine uyumlu şekilde ve her türlü baskı hızlarına dayanıklı bir şekilde çalışır.                     

İzlere ve kirliliğe son; Çok özel bir yapıya sahip olan Blue Glass™ anti-marking film kağıt üzerindeki mürekkep ve lak lardan kaynaklanan ve transfer kazanlarında biriken izleri mükemmel bir şekilde azaltır.

Kolay takılır ve sökülür Blue Glass™ anti-marking filmin yerleştirmesi basittir. Arkasındaki özel bir formül ile üretilen yapışkan korumasını çıkartıp basitçe kazan üzerine yerleştirin. Arzu edildiğinde söküldüğünde yapışkan izi bırakmaz.

Önemli Not = Speragum ile temizlemeyiniz. Sadece Blanket yıkama solventi kullanın. Mürekkebin üzerinde kurumaması için günlük temizlik yapınız.

WhatsApp