1964 yılından beri sizinle...

Yardımcı Malzemeler

KOREKTÖR KALEMLERİ :
SİLİCİ KOREKTÖR KALEMLERİ:
1 - 2 - 3 Numaralı uçları ile stoklarımızda mevcuttur. Kalıp bölümünde fırçanın giremeyeceği bölümleri rahatlıkla silmenizi sağlar mükemmel temizleme özelliği ile baskı esnasında gölge yapmaya olanak vermez.


CTP VİOLET KOREKTÖR KALEMLERİ:
Agfa N91, N91V, Fuji LP-NN kalıplar için 

NEGATİF KALIP KALEMİ:
Bütün negatif kalıplarda kullanılan silici kalem.


SILVER KALIP KOREKTÖR KALEMİ:
Agfa Lithostar, Mitsubishi Digiplate, Super/Silvermaster kalıpların silici korrektör kalemi.

CTP TERMAL KİMYASALSIZ KALIP KALEMLERİ: 
KPG Thermodirekt, Agfa Avalon kalıpları için silici korektör kalemleri


İLAVE EDİCİ KALEMLER:
Pozitif ve negatif kalıplar için. 3 farklı kalem ucu.


VİSKOZ TEMİZLEME SÜNGERİ:Bu sünger kaliteli özel bir kağıttan yapılan bu sünger Türkiyedeki en dayanıklı sünger olduğunu kanıtlamıştır ve yüzeyinin yumuşaklığı kalıbın temizlenmesini çok rahat yapmanızı sağlar.


POMZA TAŞI: 
Tif kalıp ve negatif kalıplarında korektör işlemi için kullanılır.

KALIP FIRÇASI:
Özel bir maddeden yapılan kalıp fırçalarımız kalıpların banyo esnası temizliğinde kalıba zarar vermesini engeller. Uzun ömürlüdür.


RAKLE :
Yurt dışından ithal ettiğimiz rakleler uzun ömürlü ve pürüzsüzdür, bu sayede kalıp üzerindeki sıvıyı komple almasına sebeb olur. Kayganlık özelliği kalıp üzerinde kolay hareket sağlar.

TAMPON:
Özel bir Kumaştan ürettiğimiz tamponlarımız ile kalıp yüzeylerini fırça kullanmadan kolaylıkla kalıba zarar vermeden banyo esnası temizliğini sağlarsınız.

KABARTMA TOZU:İthal ettiğimiz bu ürün tanelerinin inceliği siz baskı teknisyenlerinin istediği inceliktir.


PÜSKÜRTME TOZU:Mükemmel bir özelliğe sahiptir ince taneli olması kağıtların arasındaki toplanmayı önler ve işlevini % 100 gerçekleştirir.

ŞEKER BAZLI PÜSKÜRTME TOZU: Erime özellikli doğal püskürtme tozu. Selefon,  yiyecek ambalajlarına kullanılabilirsiniz. 

ÇÜRÜTÜCÜ BOYA:Direkt ithalatımız olan çürütücü boyaların en uygun fiyatları ve en kalitelisinin bizde olduğuna emin olbilirsiniz.

3M MONTAJ SPREYİ:Kalıp altı folyoların kazana yapıştırılmasında kullanılır kazandan çıkartıldığında kazan üzerinde iz veya pislik bırakmaz.

AYDINGER TONER SPREY:

Aydınger inkjet, lazerjet çıkışlarında genelde tonerleri uzun süre kullanmaktan aydınger üzerindeki tabaka seyrek çıkar bunu koyulaştırmak için değişik yöntemler uygulanır . Toner spreylerimiz akma yapmaz hemen kurur film tabakasını simsiyah yapar.

KIRMIZI FİLM BANTLARI:Boşlukları kapamakta kullanılır.
                   
MAVİ MONTAJ BANTI:
    

Kalıplarınızdaki film yapıştırma işleminde kullanılır bantların özelliği kalıp poz sırasında görünmez ve bu sayede az poz görmüş kalıplarda iz yapmaz.

ANTİSTATİK BEZ: İthal ettiğimiz bu bezler ekranlarda, scannerlarda kullanılır.

NUMARATOR TEMİZLEME SPREYİ:İthal ettiğimiz bu spreyin özelliğini kullanın ve görün.
                         
EL TEMİZLİĞİ LAVİTT: Özelliği mükemmel bir şekilde, cilde zarar vermeden boya ve yağ kalıntılarını kolayca çıkarması yanı sıra ellerinizi yumuşatır sağlıklı temizler.


HABİKO FIRÇA:Korektör kullanımında kullanılan habiko fırçaları dünyanın en kaliteli  fırçalarıdır ve tüy dökmeden uzun süre dayanıklılığı sayesinde piyasanın en tutulan markası daha doğrusu tek markası olmuştur.
   
VELCRO: Kendinden yapışkanlıdır.